MCPL News #109 - Eventy, Rekrutacje i Quiz

_Bayer_04_PL_

Siemano!

Witam wszystkich w kolejnym, 109. wydaniu MCPL News. Ten tydzień upłynął na serwerowni dosyć spokojnie, bez wielu zdarzeń i nowości. Co jednak konkretnie się wydarzyło? Zachęcam do lektury!

Budowa wjeżdża

W dalszym ciągu trwa rekrutacja na stanowisko budowniczego. Lubisz budować i chciałbyś to robić dla serwerowni? Jeżeli tak to napisz na TS3 do opiekuna budowniczych ( xxxolciaxxx)  w celu przeprowadzenia z nim rozmowy rekrutacyjnej.

✯ Grafik poszukiwany ✯

Rekrutacja ciągle trwa również na stanowisko grafika. Potrafisz robić grafiki, chciałbyś je wykonywać dla użytkowników i serwerowni oraz masz trochę czasu? Jeżeli tak, to koniecznie napisz swoje podanie w tym wątku.

[Obrazek: RxfHQ3d.png]

Najlepszy śpiewak

Dnia 9.02 (sobota) o godzinie 18:00 na TS3 odbył się event IDOL. Spośród wielu chętnych jury ostatnie wyłoniło trzech ich zdaniem najlepszych użytkowników. Ostateczna punktacja prezentuje się następująco:

1. -  ewka1321
2. -  Kubsonek & Starke
3. -  nike30

Zwycięzcom gratulujemy, a przegranym życzymy powodzenia w następnych eventach.

Kolejny konkurs

Na dzień 15.02 (piątek) na godzinę 18:00 został zapowiedziany na TS3 kolejny event IDOL. Mamy nadzieję, że podobnie jak w poprzednim, i w nadchodzącym liczba uczestników będzie wysoka. Zapisy na udział w evencie prosimy składać na TS3 do Ryszardek321 i Kosiaa.

✯ Spontaniczna rekrutacja

Dnia 10.02 (niedziela) o godzinie 18:00 niespodziewanie odbyła się rekrutacja na stanowisko supporta trybu MCOsada. Spośród wielu chętnych ostatecznie dostały się 3 osoby, a są nimi:

- Skarqyt
- Bear
- zbysiulaskowski

Przyjętym gratulujemy i życzymy powodzenia na objętym stanowisku.

Quiz ✯

Jak co tydzień, również i w tym wydaniu mamy przygotowany dla Was quiz, za który będzie można otrzymać nawet 41 coinsów. Przyznajemy je za:

- udział (2)
- poprawna odpowiedź (8)
- wzięcie udziału jako jednak z 3 pierwszych osób (5)
- napisanie sensownego postu pod danym wydaniem MCPL News (2)

Link do quizu można znaleźć tutaj.

Odpowiedzi można udzielać do dnia 15.02 (piątek) do godziny 20:00

Karuzela transferowa 

Jak co tydzień, również i w tym tygodniu na serwerowni w administracjach było wiele awansów, odejść i degradacji. Co konkretnie?

ni3znajoma powróciła na stanowisko supporta MegaDrop
JuleQa_ awansowała na moderatora MegaDrop
Sosiem awansował na junioradministratora MegaDrop
nike30 nie jest już supportem Creative
kisielboosted69 nie jest już moderatorem DayZ
zlotypilkarz nie jest już moderatorem DayZ
DarkInquisition awansował na moderatora Osady
MixxU został na junioradministratora Osady
Kosiaa została na junioradministratora Osady

I tym sposobem kończymy to wydanie Newsów.
Zachęcamy do czytania kolejnych, które pojawią się już wkrótce.

Pozdrawiamy
Redakcja MCPL News
Polajkowali: Ryszardek321

1
Odpowiedz
nike30
Tylko mi ucina artykuł?

Bayer
W administracji Creativa to będzie tak:
nike30 został zdegradowany z funkcji supporta Creativa

olafciu_ został supportem Creativa

Spartakus został supportem Creativa

Ps
Ja nie przeszedłem okresu próbnego :(

Odpowiedz
Ryszardek321
Na telefonach często występuje takie "zjawisko". Jeśli zaznaczysz opcję "Wersja na komputer" będzie trochę lepiej.

Odpowiedz
nike30
Dzięki Ryszardem, ale o tak mi ucina

Odpowiedz
Ryszardek321
Proszę o NIE udzielanie odpowiedzi na Quiz, ponieważ odpowiedzi przenosi do złego wątku! Do odwołania.

Odpowiedz
Hertol
Już można dawać odpowiedzi do Quizu :)

Odpowiedz
Hirviio.
A jeżeli już wcześniej ktoś odpowiedział to musi to zrobić jeszcze raz, czy odpowiedzi usunąłeś tylko z wątku Qvinto, a w tym „systemie” nadal są i nie trzeba na nowo odpowiadać?

PS: Na iosie niezbyt da się włączyć wersję na komputer więc nie każdemu ta opcja pomaga. ;f

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.02.2019, 01:25 przez Hirviio..)

Odpowiedz
nike30
Ryszardem ja dałem w nocy i nie mg wypełnić

Odpowiedz
ewka1321
W administracji skyblocka rowniez nastapily zmiany. Tak ciezko to zauwazyc? Tak poza tym najs

Odpowiedz
Ryszardek321
Droga ewka1321. W każdym tygodniu (najczęściej w niedziele) _Bayer_04_PL_ lub marcinoPlayGames pytają członków administracji (najczęściej J.Admin+) o jakieś zmiany,nowości na serwerze i w administracji. Najwyraźniej ktoś powiedział, że zmian w szeregach na SkyBlocku nie było i dlatego nie ma. Pozdrawiam ;)

Hirviio., niestety nie mamy twoich odpowiedzi z Quizu w odpowiednim miejscu. Jeśli nie możesz przesłać go ponownie, to zawsze przecież mamy twojego posta w tym złym dziale. Co za problem sprawdzić historię edycji posta i zobaczyć jakie odpowiedzi wybrałaś? ;)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.02.2019, 12:34 przez Ryszardek321.)

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości