Emzet - Rekrutacja na Supporta

Emzet
1.Nick: Emzet
2.Ile czasu możesz poświęcić na serwer: Parę godzin dziennie, w Weekendy większość dnia
3.Będziesz często przebywał na ts3 i forum serwera: Co do forum będę codziennie zaglądał a na teamspeaka w sumie też mogę, ale zaznaczam że wolę discorda
4.Znajomość komend: Kiedyś miałem Admina na pewnym serwerze w Minecraft więc raczej znam się na tym
5.Poziom ortografii (skala 1-10):  10?
6.Ogólny staż gry: Rok temu sporo grałem na Pixelmonach i teraz wróciłem do gry i od tygodnia sporo gram
7.O mnie (jeżeli twój poziom ortografii jest większy niż 6, minimum 7 zdań): 

Cóż nie ma co ukrywać, o mnie nie da się powiedzieć nic ciekawego.
Pisząc to podanie udowadniam sam sobie że musi mi się naprawdę w życiu nudzić i mam za dużo wolnego czasu.
Tak więc jestem miły i przyjazny (bo chyba ten podpunkt jest o tym) oraz bardzo wyrozumiały, lubię pomagać i sprawia mi to przyjemność.
Jak pewnie widać, mam jakieś poczucie humoru ale nie mam pojęcia czy to się tutaj przyda.
Jestem bardzo wysportowany i mam bardzo duże mięśnie, a tak naprawdę to nie. jakbym taki był to jak bym się tutaj znalazł?
Cóż jestem cierpliwy ale też 2 tygodnie nie chce mi się czekać na coś co można w jeden dzień zrobić (jak np. czekając jak ktoś zauważy to podanie na forum. Więc jak widzisz że to ma 2 tygodnie i brak odpowiedzi to wiedz że mogę już nie zwracać na to uwagi).
Nie lubię lać wody więc w sumie cieszę się że to już 7 zdanie i w jakiś sposób się zaliczam do naboru (Lubię krótko i na temat).

8.Twoja obecna ranga na serwerze: Gracz? Użytkownik?
9.Do jakiej rangi zmierzasz: Niby jak największej...    ale jakoś mi się nie śpieszy
10.Od kiedy grasz w Minecrafta: Od kiedy pamiętam
11.W jaki sposób pomagasz graczom: Używam tak zwanego czatu i mojej postaci do rozwiązywania różnego rodzaju problemów
12.Ile spędzasz dziennie czasu przed komputerem: Ciężko powiedzieć ile spędzam bez niego
13.Dlaczego chcesz zostać Supportem: Jak już wspomniałem wyżej... Musi mi się naprawdę nudzić 
14.Czy zapoznałeś się z Regulaminem Forum i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów: Tak
15.Czy zapoznałeś się z Regulaminem Serwera i sprawnie stosujesz się do jego podpunktów: To chyba podstawa? prawda?

Odpowiedz
Ash_Greninja88
Nie żeby coś ale z tego co wiem aktualnie nie jest prowadzona rekrutacja.
Ryszardek321 napisał 29.03.2019, 14:12:
Proszę, byś następnym, razem powstrzymał się od komentarzy w dziale rekrutacja, jeśli nie jesteś w rekrutacji danego trybu, lub nie jesteś twórcą podania. Tym razem kończymy na upomnieniu, lecz przy następnym razie może się to skończyć dla ciebie otrzymaniem %.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.03.2019, 14:12 przez Ryszardek321.)

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości