Grafiki by RiiTTi.

__SuperLinus
RiiTTi  Prosiłbym cię o za aktualizowanie mojej sygnaturky z supporta na J.Admina DayZ :D
Tu masz link do aktualnej sygnatury:  [Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2017, 20:27 przez __SuperLinus.)

Zareaguj
Odpowiedz

DiplomaticzzPvP
Awatar / Sygnatura / Tło profilu / Coś innego (co?): Sygnatura

Napis, który ma się znajdować na grafice: Mój nick

*Ewentualne rozmieszczenie napisu: Wyśrodkowane, ale nie tak o prosto, tylko troche powykrzywiane i podkreslone ;'D

*Kolor, którego ma być najwięcej w grafice / Mój ulubiony kolor / Kolor, którego nie chcę mieć w grafice: Dobrze by było aby napis współgrał z tłem i postaciami, kompozycje pozostawiam Tobie

*Postać, która ma się znajdować na grafice: Na Sygnaturce chce żeby znajdowały się dwie wycięte postacie a dokładnie
[Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!]
[Linki dostępne dla użytkowników zarejestrowanych! Zapraszamy do założenia konta klikając tutaj!] (Najlepiej byłoby gdyby jedna postac znajdowała sie po lewej stronie a druga po prawej )

*Link do tła dla grafiki: Chce aby w tle była jakaś jaskinia pasująca do postaci ;'D

*Ewentualne rozmieszczenie postaci: Najlepiej byłoby gdyby jedna postac znajdowała sie po lewej stronie a druga po prawej

*Coś innego (co?):

Zareaguj
Odpowiedz
RiiTTi
Witam. W tym poście chciałabym powiadomić was, drodzy forumowicze, iż chwilowo zawieszam moją "działalność".
Powodów wam za bardzo nie podam, ale możecie wiedzieć, że między innymi jednym z powodów jest moje lenistwo oraz brak pomysłów.. no dobra, to są dwa. Nie wiem dokładnie do kiedy zawieszenie będzie trwało.
Aktualne zamówienia postaram się wykonać i wysłać w poście tutaj, lub w wiadomości prywatnej.
To tyle.. miłego dnia/wieczoru/nocy!

1
Zareaguj
Odpowiedz
.:Reklama:.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości